O nas

Dom ’’NADRZECZNA 1’’ położony jest w samym Centrum Kazimierza Dolnego. Dookoła jest wiele wspaniałych miejsc aby zwiedzić, pospacerować, usiąść coś zjeść czy też zrelaksować się przy drinku i muzyce. Sztuka, architektura, niezwykły klimat to coś co przyciąga i urzeka odwiedzających Kazimierz Dolny.

Poza pokojami posiadamy duży ogród, na którym znajduję się miejsce do odpoczynku, altanka z grillem i kącik dla dzieci z piaskownicą i trampoliną. Na terenie obiektu znajduje się również parking, można zostawić pojazd i dzięki lokalizacji poruszać się po pięknym Kazimierzu spacerując. Na wyposażeniu mamy rowery, leżaki i kijki do nordic walking. Na wspólnej powierzchni udostępniona jest pralka i suszarka.

Na parterze znajdują się 3 klimatyzowane pokoje, każdy z łazienką z podstawowym wyposażeniem, małym aneksem kuchennym, w którym znajdziemy lodówkę, mikrofalę czy też czajnik elektryczny, sejfem i telewizor z wykupionym dostępem do platformy ‘’Netflix”, dzięki czemu przy gorszej pogodzie można zrelaksować się przy ulubionym serialu bądź filmie, a to wszystko w bardzo dobrym standardzie.

Bądźmy w kontakcie

POKOJE "NADRZECZNA 1"

ul. Nadrzeczna 1
24-120 Kazimierz Dolny

tel: +48 508 210 919
pokoje@nadrzeczna1.pl

Nr konta: Raiffeisen Bank Polska 67 1750 0012 0000 0000 3511 0957

Zobacz gdzie jesteśmy

Nadrzeczna 1